To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Pabianice.

Lekka praca PN-PT 2 zmiany UMOWA O PRACĘ pabianice (el)

Pabianice, pabianicki, Łódzkie Dodane o 10:13, 11 października 2018, ID ogłoszenia: 437898579
Jeśli szukasz stałej pracy z UMOWĄ O PRACE ...

to zapraszamy!

GRUPA AKCJA JOB
LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - KLEJENIE CZĘŚCI

Lokalizacja: Pabianice okolice KFC
Godziny 2 zmiany (6-14,14-22 poniedziałek-piątek)

Zadania:
proste prace produkcyjne - montaż, składanie, pakowanie.

Wymagania:
-chęci do pracy,
-chęci do pracy 2 zmianowej.

GWARANTUJEMY:

-Umowę o pracę tymczasową,
-stawkę godzinową 14,50 brutto,
-wynagrodzenie wypłacane 10-tego,
-opiekę konsultanta.

Zainteresowany/a?
CV (obowiązkowe) oraz kontakt do siebie (imię nazwisko i nr tel) prosimy przesyłać w wiadomości prywatnej.

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.
Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.
Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018
Wyświetleń:7368
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Kinga

Brak zdjęcia

Opiekun klienta / TSL wlkp;.