To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Nadarzyn.

Lekka praca magazynowa dla każdego!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

 Obecnie dla naszego Klienta z branży e-commerce poszukujemy pracowników magazynowych!

Czeka na Ciebie:

  • Stawka 20,50 zł brutto/h (15 zł na rękę!)
  • Umowa zlecenie
  • Praca dwuzmianowa od poniedziałku do piątku (6:00-13:15, 13:45-22) - WOLNE WEEKENDY!
  • Przyjemna i lekka praca w ciepłym magazynie

Twój zakres obowiązków to:

  • Obsługa komputera (aplikacja do rejestracji zwrotów)
  • Przepakowywanie odzieży, kosmetyków oraz produktów AGD
  • Praca ze skanerem
  • Przygotowywanie produktów do wysyłki
  • Proste prace magazynowe zlecone przez Kierownika Zmiany

Oczekujemy:

  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Sumienności i obowiązkowości
  • Chęci do związania się z firmą na dłuższy okres czasu

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ oraz wypełnienie formularza dotyczącego wyrażenia zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego linka.

Dziękujemy!

  • Dodane o 15:25, 27 maja 2020
  • Wyświetleń:1439
  • ID ogłoszenia: 605926205

Ogłoszenia użytkownika Gi Group