To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Błonie.

Lekka praca dla kobiet i mężczyzn w magazynie w Błoniu

4 320 zł/mies.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – producenta świeżych warzyw, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pracownik magazynu

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne warunki finansowe + premie (do 4320 zł brutto/mies)
  • pracę w godzinach 10:00-18:00 oraz 18:00-02:00 od pn-pt
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych ( multisport, prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, karty lunch, ubezpieczenie na życie)
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień
  • transport palet z towarem na obszarze magazynu
  • etykietowanie palet/kartonów
  • drukowanie etykiet paletowych

Oczekujemy:

  • motywacji do podjęcia stałej pracy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

  • Dodane o 16:12, 24 lipca 2020
  • Wyświetleń:5211
  • ID ogłoszenia: 600882552

Ogłoszenia użytkownika Gi Group