To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kucharz w Warszawa.

KUCHARZA do firmy cateringowej

Warszawa, Mazowieckie, Ochota Dodane o 14:31, 24 marca 2019, ID ogłoszenia: 512783660
4 210 zł/mies.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Firma z branży produkcji spożywczej, lider cateringu biurowego z Warszawy zatrudni:

KUCHARZA (sekcja gorąca)

Opis stanowiska:

Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy
Zarządzanie zespołem

Nasze oczekiwania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność pracy na recepturach
Otwartość na zmiany, operatywność i kreatywność
Bardzo dobra organizacja pracy
Zapewnianie jakości, świeżości, efektywności oraz atrakcyjnej prezentacji asortymentu
Zachowanie najwyższej jakości pracy i udział w stałym udoskonalaniu pracy zakładu
Zaangażowanie
Praktyczna znajomość systemu HACCP
Brak nałogów
Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie - umowa o prace lub umowę zlecenie
Pracę 5 dni w tygodniu
Dobrą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy przesłania CV wraz z poniższą formułą za pośrednictwem OLX.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Wyświetleń:1743

Ogłoszenia użytkownika Investment Solutions Sp. z o.o.