Obserwuj

Kucharz-żywienie zbiorowe, Ścinawka Średnia

Ścinawka Średnia, kłodzki, Dolnośląskie Dodane o 17:12, 18 października 2018, ID ogłoszenia: 430236759
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

ATALIAN POLAND jest międzynarodowym koncernem i liderem w dziedzinie multiserwisu od ponad 70 lat. Działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na zarządzaniu obiektami i obsłudze recepcji, utrzymaniu czystości, żywieniu zbiorowym, serwisie technicznym, utrzymaniu terenów zielonych oraz ochronie.
Do jednej z naszych spółek ASPEN RES Sp. z o.o. poszukujemy ambitnych osób do pracy w restauracji pracowniczej jednego z naszych Klientów – amerykańskiego centrum logistycznego.

KUCHARZ
Miejsce pracy: Ścinawka Średnia

ZADANIA:
• Przygotowanie posiłków zgodnie z przyjętymi normami i wg jadłospisów
• Współpraca z zespołem
• Delegowanie zadań i koordynacja pracy pomocy kuchennych
• Aktywny udział w szkoleniu pomocy kuchennych
• Dbanie o powierzone mienie
• Realizacja zadań w oparciu o standardy ISO, HACCP
• Przestrzeganie zasad bhp, porządku i higieny

WYMAGANIA:
• Wykształcenia zawodowe lub średnie – mile widziane kierunkowe
• Kilkuletnie doświadczenia w gastronomii - mile widziane doświadczenie
w żywieniu zbiorowym lub firmie cateringowej
• Dobrej organizacji pracy
• Otwartości na dużą dynamikę pracy i różnorodność
• Inicjatywy w działaniu
• Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:
• Długotrwałą współpracę w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
• Pracę w godzinach 06:00-14:00
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
• Szkolenia w miejscu pracy pozwalające poznać specyfikę pracy
• Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
• Udział w Programie Płatnych Poleceń Pracowniczych

Osoby zainteresowane prosimy o KONTAKT : 661 - pokaż numer telefonu -
oraz przesłanie CV wraz z poniższym oświadczeniem:

„Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja

3 750 zł/mies.

Technik Obsługi Obiektu-Wrocław