To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kucharz w Mazowieckiem.

Kucharz liniowy/wydawkowy Kuchnia Marche Młociny

Opis
<p>Poszukujemy osoby na stanowisko kucharz liniowy/ bankietowy.</p><p></p><p>Minimalne doświadczenie 2 lata.</p><p>3500 - 4000 netto

Lokal Kuchnia Marche w Galerii Młociny w Warszawie

Co oferujemy:
</p><p>Podana stawka jest stawką NETTO (na rękę)</p><p>Stałe warunki zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub dostosowane do kandydata
Płatne szkolenie z obowiązujących standardów
Kartę Multisport i dodatkowe ubezpieczenie</p><p>Darmowy posiłek w trakcie wykonywania pracy
Pracę w wesołym i energicznym zespole
Możliwość rozwoju i wyjazdów służbowych

Czego wymagamy:

Książeczki sanitarnej lub wyników badań sanitarnych albo chęci ich wyrobienia
Umiejętności pracy w zespole, dobrej organizacji pracy
Uczciwości, chęci do pracy i pozytywnego nastawienia
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
kreatywność i pomysłowość

Obowiązki na stanowisku:
</p><p></p><p>Przygotowanie linii wydawczej dla klientów</p><p>Przygotowywanie, wydawanie i uzupełnianie dań kuchni ciepłej w bemarach
Stosowanie zasad FIFO i HACCP
Obsługa urządzeń gastronomicznych (piece konwekcyjno-parowe, maszynki do krojenia warzyw, mielenia mięsa)
Wykonywanie poleceń przełożonych
Współpraca z resztą zespołu

Praca w naszej firmie jest pełna nowych wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Dołączając do nas zdobędziesz nie tylko cenne doświadczenie oraz umiejętności, ale także poznasz wspaniałych ludzi!

Nie zwlekaj dłużej – aplikuj do naszej firmy a my postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.

Zapraszamy na rozmowę lub czekamy na CV i wiadomość.
</p>
  • Dodane o 15:26, 7 września 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 546609762