Obserwuj

Kucharz - Kelner

Warszawa, Mazowieckie, Ochota Dodane o 15:58, 17 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 480994199
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Informacje o firmie:

Nazywamy się DO & CO Poland Sp. z o.o. produkujemy posiłki dla linii lotniczych. Działamy na rynku od ponad 25 lat. Nasz zakład produkcyjny mieści się przy ul. Sekundowej 2

w Warszawie – blisko lotniska im. F. Chopina.

Dlaczego warto do nas dołączyć? - Zapewnimy Ci stabilne

i bezpieczne warunki pracy. Docenimy Twoją pracę. Zadbamy

o Twój dobry start  w firmie. Damy Ci szansę na zdobycie doświadczenie w przyjaznym otoczeniu.

Praca w Salonikach VIP na terenie Lotniska im. Chopina

w Warszawie;

WYMAGANIA:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku kucharza-kelnera
  • Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
  • Dokładność, umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i pomysłowość
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Przygotowanie potraw według receptur
  • Obsługa gości VIP
  • Dbałość o zapewnienie najwyższej jakości usług gastronomicznych
  • Zachowanie estetyki przygotowanych dań
  • Dbałość o czystość stanowiska pracy
  • Praca zmianowa w godzinach 04:00-23:30 od poniedziałku do niedzieli średnio 40 godzin tygodniowo wg ustalonego grafiku.
  • dwie zmiany:

1-sza: od 04:00 do 13:30

2-ga: od 13:00 do 22:30

  • OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w renomowanej firmie;
  • Premie kwartalne;
  • Wsparcie w trudnych sytuacjach losowych;
  • Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie;
  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych, prywatnej opieki medycznej i wypoczynku;
  • Dopłatę do godzin nocnych 5 zł brutto ( 22:00 - 6:00)

oraz 100 zł brutto do dni świątecznych,

  • Profesjonalną odzież roboczą.

JEŻELI WOLISZ KONTAKT TELEFONICZNY ZADZWOŃ :)  W DNIACH : OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10:00-16:00

  • JOANNA 603 - pokaż numer telefonu -
  • PIOTR     607 - pokaż numer telefonu -

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne za pośrednictwem OLX
do spółki DO & CO Poland Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Sekundowa 2, 02-178 Warszawa oznacza zgodę się na przetwarzanie przez DO & CO Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji
na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Joanna

26 zł/godz.

Warszawa, Mazowieckie, Ochota

Pokaż na mapie