Obserwuj

Kucharz

Lublin, Lubelskie Dodane o 16:01, 23 marca 2019, ID ogłoszenia: 427284685

Restauracja Giuseppe istnieje od ponad 20 lat. Możemy powiedzieć, że wpisaliśmy się w kulinarny krajobraz Lublina. Specjalizujemy się w kuchni włoskiej, biorąc jednak pod uwagę upodobania Polaków. Od kilku lat samodzielnie wyrabiamy świeży makaron.

Zwracamy uwagę nie tylko kompetencje pracownika, ale również jego charakter i osobowość. Staramy się tworzyć atmosferę pracy, w której chce się pracować. Wspólnie budujemy charakter firmy, szukamy pomysłów na jej rozwój i wizerunek. Do zespołu poszukujemy osób odpowiedzialnych, uczciwych, gotowych do rozwoju i przede wszystkim lubiących robić coś dla innych ludzi.

Jeśli chcesz stać się członkiem naszego zespołu i realizować się na stanowisku kucharz sprawdź naszą propozycje..

Szukamy osoby, która:
- posiada umiejętności manualne i czerpie przyjemność z gotowania,
- potrafi utrzymać precyzyjność na poziomie, pomimo pracy pod presją czasu,
- chce się doskonalić jako kucharz i samodzielnie także robi coś w tym kierunku,
- nie obraża się łatwo, potrafi przyjmować opinie innych i wykorzystywać je jako wskazówki do doskonalenia się,
- wykazuje inicjatywę, dzieli się pomysłami,
- potrafi mądrze organizować swoją pracę, przewidywać następstwa,
- cechuje się odpowiedzialnością i sumiennością,
- na poważnie traktuje pracę i chce zostać z nami na dłużej.

Mile widziane będą również:
- dodatkowe zainteresowania i chęć dzielenia się talentami dla rozwoju restauracji,
- pomimo braku większego doświadczenia gotowość do intensywnej nauki,
- w przypadku długiego doświadczenia w gastronomii – gotowość do dalszej nauki i zmiany niektórych nawyków.

Zakres obowiązków:
- praca na stanowisku kucharz,
- odpowiedzialność za własne stanowisko i pomoc na stanowiskach sąsiadujących,
- doskonalenie swoich umiejętności na kolejnych działach: grill, pizza, makarony,
- przestrzeganie standardów i receptur,
- zgłaszanie pomysłów na nowe dania w menu,
- dzielenie się pomysłami na usprawnianie pracy,
- uczestnictwo w odprawach i spotkaniach zespołu,

Oferowane warunki:
- możliwość pracy w restauracji z 20-letnim doświadczeniem i stabilną sytuacją na rynku,
- możliwości rozwoju: udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe i społeczne, reprezentowania firmy podczas warsztatów kulinarnych dla dzieci i dorosłych prowadzonych przez restaurację,
- atmosfera pracy w zgranym zespole,
- forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat,
- system zmian 2 dni pracy, 2 dni wolnego.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i dołączenie kilku zdań w odpowiedzi na pytanie "Dlaczego chcesz pracować w Giuseppe?".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania na najbardziej interesujące nas aplikacje.

Prosimy dodania klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora Restauracja Giuseppe Dariusz Klimek Zbigniew Nadbrzeski Spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ul. Hipotecznej 3, 20-027 Lublin, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 269 - pokaż numer telefonu - 1, NIP: 946 - pokaż numer telefonu - 3, REGON: 430 - pokaż numer telefonu - , moich danych osobowych w zakresie wizerunku dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).

Jestem świadomy/-a możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych oraz tego, że jej cofnięcie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które dokonało się na podstawie zgody przed jej odwołaniem.

(data i podpis kandydata do pracy)

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Lublin, Lubelskie

Pokaż na mapie