To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Wszewilki.

Księgow-a/y

Wszewilki, milicki, Dolnośląskie Dodane o 08:55, 7 listopada 2018, ID ogłoszenia: 493072457

Deftrans to polski producent wysokiej jakości mebli łazienkowych i kuchennych. Fabryka powstała 20 lat temu nieopodal znanych w Polsce obszarów „Natura 2000” oraz Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy. Obecnie zespół Deftrans tworzy ponad 500 specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników, zarządzanych według najlepszych europejskich standardów. Produkujemy 100 tysięcy sztuk mebli w skali miesiąca dla odbiorców z ponad 30 krajów świata.

Księgow-a/y
Miejsce pracy: Milicz, Wszewilki

Opis Stanowiska:
• Bieżąca rejestracja faktur zakupu oraz innych dokumentów księgowych,
• Ustalanie momentu powstania obowiązku podatkowego w eksporcie oraz wewnątrzwspólnotowej dostawie towarów oraz kontrola rozliczeń zaliczek,
• Przygotowywanie dokumentacji do deklaracji INTRASTAT.
• Dekretacja i księgowanie dokumentów magazynowych.
• Uzgadnianie i analizowanie stanów magazynowych, księgowanie protokołów inwentaryzacyjnych, sporządzanie dokumentacji inwentaryzacyjnej.
• Weryfikacja sald rozrachunkowych,
• Wystawianie potwierdzeń sald dla kontrahentów,
• Kontrola faktur zakupu i sprzedaży oraz innych dowodów księgowych pod względem formalno-rachunkowym,
• Kontrola prawidłowości rozliczenia zaliczek oraz delegacji pracowniczych,
• Bieżące sprawdzanie i rozliczanie rozrachunków z pracownikami,

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
• Znajomość przepisów podatkowych,
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
• Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Oferujemy:
• Forma zatrudnienia: umowa o pracę (pełny etat),
• Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Wyświetleń:302

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja

Brak zdjęcia

Serwisant