To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Fryzjer / kosmetyczka w Kościelisko.

Kosmetolog Medical Clinic , praca dla magistra

Kościelisko, tatrzański, Małopolskie Dodane o 12:11, 16 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 512782956
Medical Clinic Podhale Wielospecjalistyczna klinika poszukuje osoby na stanowisko;Kosmetolog
Miejsce pracy; Waksmund
Opis stanowiska:
wykonywanie zabiegów z zachowaniem wysokiego standardu świadczonych usług
utrzymanie czystości w gabinecie i na stanowisku pracy
odpowiedzialność za powierzony sprzęt, dbałość o urządzenia
dbałość o wizerunek formy oraz utrzymanie pozytywnych relacji z pacjentem
Wymagania:
wykształcenie kierunkowe ; tytuł magistra kosmetologii
mile widziana umiejętność pracy na urządzeniach Hi- Tech
wysoka kultura osobista
komunikatywność, otwartość,umiejętność profesjonalnej obsługi pacjentów, zrozumienie ich potrzeb i doradzenie
Oferujemy:pracę w renomowanej klinice medycyny estetycznej i kosmetologii
możliwość poszerzenia swoich kompetencji poprzez szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kliniki
Wyświetleń:346

Ogłoszenia użytkownika Anna

Brak zdjęcia
Domek w górach Zakopane Kościelisko weekend Majowy

400 zł

Domek w Górach Zakopane Kościelisko

250 zł

Do negocjacji