To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Toruń.

Koordynator wynajmów autobusów

Toruń, Kujawsko-pomorskie Dodane o 14:23, 16 października 2018, ID ogłoszenia: 481958334
ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

- Specjalista/Koordynator Wynajmów Autobusów

Miejsce pracy: Toruń

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie zleceń wynajmowych na rzecz Arriva w skali całej Polski.

Zadania:
• Aktywne pozyskiwanie wynajmów,
• Współudział w planowaniu, wycenianiu, obsłudze i rozliczaniu
wynajmów,
• Uzgadnianie i współpraca z pracownikami operacyjnymi w
zakresie realizacji wynajmów

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Doświadczenie w pozyskiwaniu wynajmów autobusów
• Znajomość rynku transportowego w Polsce, w szczególności
segmentu wynajmów autobusów
• Komunikatywność, nastawienie na realizację celów, inicjatywa
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie wewnątrz dużej organizacji w oparciu o
umowę o pracę
• Pakiet socjalny
• Szkolenie wdrażające w ramach godzin pracy
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Koleżeńską atmosferę pracy w zgranym zespole

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV wpisując w temat nazwę stanowiska oraz lokalizację.
Wyświetleń:1390
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Arriva Bus

Brak zdjęcia

Dyspozytor - Kozienice

Kierowca / kurier

wczoraj
14:42

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika