Obserwuj

Koordynator warsztatu

Kętrzyn, kętrzyński, Warmińsko-mazurskie Dodane o 11:55, 13 listopada 2018, ID ogłoszenia: 471246437

ARRIVA jest Liderem na europejskim rynku usług transportu pasażerskiego. Przewozimy ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy, zatrudniamy ponad 55.000 pracowników.

W związku z uruchomianiem rekrutacji na stanowisko:

Koordynator Warsztatów
Miejsce pracy: Kętrzyn, Węgorzewo

Zadania:
Wdrażanie standardów Arriva w zakresie obsługi serwisowej w warsztatach regionu
Organizowanie pracy podległych zespołów
Wdrażanie standardów bezpieczeństwa technicznego autobusów Grupy Arriva
Prowadzenie magazynu części zamiennych
Wdrażanie standardów przebiegu opon
Wspieranie warsztatów w zakresie organizacyjnym i technicznym

Oczekujemy:
Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
Min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (mistrz/kierownik warsztatu)
Znajomości branży transportu miejskiego bądź drogowego
Prawo jazdy B (kategoria D będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:
Stabilną, ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie branży transportu publicznego
Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji osobistych
Przyjazną atmosferę pracy oraz sympatycznych ludzi na co dzień

Zapraszamy do aplikacji !

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Arriva Polska

Brak zdjęcia

Dyspozytor - Kozienice

Kierowca / kurier

wczoraj
14:42

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Kętrzyn, kętrzyński, Warmińsko-mazurskie

Pokaż na mapie