To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Bełchatów.

Koordynator serwisu

Bełchatów, bełchatowski, Łódzkie Dodane o 15:13, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499194579

Jesteśmy firmą obsługującą prężnie rozwiającą się sieć marketów, poszukujemy osób do pracy na stanowisko koordynator serwisu:

A) Zakres obowiązków:
- usuwanie drobnych awarii na marketach („złota rączka”)
- bieżąca obsługa zgłoszeń dotyczących awarii technicznych na marketach,
- organizacja, nadzór i weryfikacja zlecanych prac remontowych,
- przygotowywanie i rozliczanie zlecanych prac,
- organizacja czasu pracy serwisantów,
- pozyskiwanie nowych podwykonawców
- obsługa telefonu alarmowego w sprawach dotyczących usterek technicznych na marketach (naprzemienne dyżury),
B) Wymagania:
- czynne prawo jazdy kat. B,
- dobra umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
- wykształcenie średnie,
- dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,
- umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
- umiejętność wykonania drobnych napraw technicznych,
- komunikatywność,
C) Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, lte,
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,

Wyświetleń:592

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja

Brak zdjęcia

Budowa / remonty

15 sty

15 sty

15 sty