To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Morąg.

Koordynator pracy zespołu produkcyjnego

Morąg, ostródzki, Warmińsko-mazurskie Dodane o 06:17, 18 marca 2018, ID ogłoszenia: 426608119

Business Line Support w związku z rozwojem jednego z projektów poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mobilnie + wizyty w zakładzie w Zalewie, pow. Iławski

Zadania
- współpraca z dyrektorem produkcji i przekazywanie zadań zespołowi
- nadzorowanie bieżącego wykonywania zadań przez pracowników
- wsparcie w sprawach pracowniczych związanych z zakwaterowaniem, podróżowaniem, organizacją wizyt u lekarza
- współpraca z działem wsparcia

Oczekiwania
- bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego - warunek konieczny
- umiejętność prowadzenia różnych spraw jednocześnie
- rzetelność w wykonywaniu zadań

Oferta
- umowa zlecenie na 1/2 etatu
- praca 2-4 godzinny dziennie
- wynagrodzenie stałe + premia wynikowa uzależniona od pracy zespołu

Mile widziana własna działalność gospodarcza i zawarcie umowy o współpracy.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Wyświetleń:420

Ogłoszenia użytkownika Business Line Support

3 000 zł/mies.

15 zł/godz.