To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Białystok.

Koordynator ds. Promocji i Merchandisingu -praca Białystok

Białystok, Podlaskie, Centrum Dodane o 16:30, 6 czerwca 2018, ID ogłoszenia: 446142019

Regionalny Koordynator ds. Promocji, Merchandisingu i Obsługi Klienta. Białystok

Szanowni Państwo,

Jesteśmy Firmą o zasięgu ogólnopolskim, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Działamy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia, nieprzerwana współpraca z największymi koncernami produkcyjno-handlowymi.
W związku z rozwojem naszej Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Regionalny Koordynator ds. Promocji, Merchandisingu i Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Białystok (woj. Podlaskie)
Sugerowane miejsce zamieszkania kandydata: Białystok (lub okoliczne miasta i miejscowości w promieniu do 20 km od Białegostoku).

Główna zadania:

• Planowanie oraz zarządzanie pracą zespołu Merchandiserów i Hostess
• Rekrutacja, szkolenie, kontrola oraz nadzór nas systematycznym raportowaniem pracy podległego zespołu
• Organizacja działań i akcji promocyjnych
• Bieżąca komunikacja i współpraca z Przedstawicielami Handlowymi Klientów
• Efektywna współpraca z Kierownictwem Obsługiwanych Punktów Handlowych
• Dbałość o wizerunek firmy i marek Klientów

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (Przedstawiciel Handlowy, Koordynator ds. Promocji, Koordynator ds. Merchandisingu. Merchandiser Mobilny itp.)
• Prawo jazdy kat. B (czynne co najmniej od roku)
• Wykształcenie minimum średnie
• Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientem
• Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
• Znajomość programu Word i Excel
• Mile widziana aktualna książeczka lub orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno-epidemiologicznych
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Samodzielność, kreatywność
• Dyspozycyjność

Oferujemy:
• Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się Firmie
• Umowę o pracę (atrakcyjny system premiowania)
• Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
• Możliwość objęcia prywatną opiekę medyczną (pakiet Medicover)

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV za pomocą formularza kontaktowego OLX.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ulicy Domaniewskiej 39A (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Wyświetleń:295
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Klaudia

Brak zdjęcia

Praca w Auchan Częstochowa- wykładanie towaru.

Wykładanie towaru / inwentar.

dzisiaj
15:51

od 2 790 zł/mies.do 2 800 zł/mies.

Praca w Kaufland Jarosław- wykładanie towaru.

6 sie

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika