Obserwuj

Koordynator Biura - Branża HR

Kraków, Małopolskie, Podgórze Duchackie Dodane o 09:39, 30 kwietnia 2018, ID ogłoszenia: 440115683

HR Quality Sp. z o.o. - jako stabilna i rozpoznawalna agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników dla globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki.

Koncentrujemy się na prowadzeniu procesów rekrutacji, organizacji relokacji oraz legalnym zatrudnianiu pracowników zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Nasz stały wielokulturowy zespół specjalistów dobrze zna potrzeby oraz możliwości naszych klientów i pracowników. Obie strony traktujemy jako naszych partnerów, których interesy są dla nas tak samo ważne.

Do naszego zespołu szukamy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków - siedziba spółki

Opis stanowiska (zadania):

-koordynowanie właściwego przepływu informacji w firmie poprzez zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów oraz obsługę rozmów telefonicznych,
-nadzór nad prowadzeniem ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej (prowadzenie rejestru faktur i innych dokumentów),
-przygotowywanie zestawień płatności - dbanie o terminową realizację,
-przygotowywanie i redagowanie dokumentów na potrzeby Spółki,
-wykonywanie samodzielnych projektów zleconych przez przełożonego,
-uczestniczenie w realizacji bieżących zadań biura zarządu,
-współpraca z biurem rachunkowym,
-dbanie o wygląd biura oraz zaopatrzenie (art. biurowe, spożywcze, itp.),
-obsługa recepcyjna wizyt Gości/Klientów,
-współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy,
-koordynowanie formalności w urzędach,
-przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami do pracy,

Wymagania:

-wykształcenie minimum średnie,
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
-umiejętność pracy w zespole,
-bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office: PowerPoint i Excel oraz urządzeń biurowych,
-czynne prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny),
-zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
-doskonała organizacja pracy oraz umiejętność priorytetyzacji i kreatywności w rozwiązywaniu zadań,
-umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność efektywnego komunikowania się,
-wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

-pracę w dynamicznym zespole w stabilnej firmie,
-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
-atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
-służbowy telefon, komputer, samochód do dyspozycji.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk „APLIKUJ".

HR QUALITY Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja Hr Quality

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Kraków, Małopolskie, Podgórze Duchackie

Pokaż na mapie