To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Mysłowice.

Kontroler stocku

Mysłowice, Śląskie Dodane o 23:13, 16 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 520647004
Grupa Work Service jest największą w Polsce agencją zatrudnienia i pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 1999 roku dostarczamy szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, doradztwa, outplacementu oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób, a ponad 3000 pracodawców wybrało nas na swojego partnera w biznesie bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie. Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, pozostając jednocześnie wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla naszego klienta firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

* Kontrola dat przydatności produktów;
* Przyjmowanie zwrotów ze sklepu, weryfikacja i rejestracja w systemie
informatycznym;
* Zarządzanie adresami przygotowania;
* Nadzór i archiwizowanie dokumentów magazynowych;
* Obsługa wózka jezdniowego

Wymagania:
* Chęć i motywacja do pracy;
* Gotowość do podjęcia pracy 3 zmianowej (początkowo głównie do pracy w godzinach 22-6);
* Znajomość pakietu offiice;
* Posiadanie książeczki sanepidowskiej;
* Dobra organizacji własnej pracy;
* Uprawnienia na wózek jezdniowy

Oferujemy:
* Pracę na pełen etat;
* Umowę o pracę;
* Stawka godzinowa 21 zł brutto/h + premia;
* Stałą opiekę koordynatora;
* Pakiet benefitów

Kontakt:
508 - pokaż numer telefonu -

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl.*Dane osobowe będą przetwarzane w celu* realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne,ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych:powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.
Wyświetleń:522
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Sylwester Grochal

Pracownik biurowy/ 15 zł brutto/h

Administracja biurowa

12 maj

12 maj

Pracownik Produkcji

Produkcja

11 maj

od 2 450 zł/mies.do 2 650 zł/mies.

od 3 300 zł/mies.do 3 500 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika