To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Bielsko-Biała.

Kontroler/ka jakości dostaw - praca w renomowanej firmie

Bielsko-Biała, Śląskie Dodane o 15:47, 8 listopada 2018, ID ogłoszenia: 489244967
Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 2010

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obecnie dla Naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kontroler jakości dostaw (m/k)

Zakres obowiązków pracownika:
• Przygotowywanie raportów z przeprowadzonej kontroli
• Reklamowanie komponentów niezgodnych do dostawców oraz nadzór nad bieżącymi reklamacjami
• Kontrolowanie dostaw przychodzących do zakładu oraz weryfikowaniu ich pod kątem wymagań jakościowych i zgodności z zamówieniem.

Wymagania:
• Wykształcenie średnie (preferowane kierunki techniczne),
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikromierz, średnicówka, wysokościomierz, itp.)
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Mile widziane doświadczenie w dziale kontroli dostaw lub w dziale jakości,
• Odpowiedzialność,
• Sumienność,
• Dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:
• Umowę o prace tymczasową,
• System pracy jednozmianowy 7-15,
• Atrakcyjne wynagrodzenie min. 18zł/h,
• Premię kwartalne,
• Premię za brak absencji,
• Pracę w renomowanej, nowoczesnej firmie,
• Parking pracowniczy,
• Dogodną lokalizacje zakładu- dojazd linia autobusową (numer 10 i 20),
• Bus pracowniczy z Żywca JM Bus.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl . Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”
„Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”
Wyświetleń:832
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Agnieszka Bebak

Magazynier

Magazynier

29 paź

Pracownik Obsługi Klienta Biznesowego - Przedłużanie Umów

Obsługa klienta / call center

dzisiaj
18:55

Kasjer w punkcie przyjmowania opłat

29 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika