Obserwuj

Kontroler jakości wysoka stawka (premie i benefity)

Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto Dodane o 10:10, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499208672
Dołącz do nas i produkuj najnowocześniejszy sprzęt AGD.
Do firmy Whirlpool poszukujemy kontrolerów jakości:

oferujemy

- współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową
- pracę w systemie trzyzmianowym
- atrakcyjne warunki finansowe 19,83 zł/h
- premie kwartalne
- premie miesięczne frekwencyjne
- bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do kin, restauracji, sklepów)

zadania

-  kontrola procesu produkcji pod kątem przestrzegania standardów oraz wymagań jakościowych.
- wstępna analiza problemów oraz wad znalezionych w procesie produkcji.
- ścisła współpraca z działem produkcji oraz działami wspierającymi

oczekujemy

- wykształcenie min. średnie
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- zaangażowanie, dobra organizacja pracy oraz samodyscyplina
- umiejętność pracy w zespole
- dobra znajomość MS Office
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie w obsłudze narzędzi pomiarowych
- mile widziana znajomość programu SAP

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Karolina Pusz

pracownik produkcji

Produkcja

6 gru

monter/ka

Produkcja

22 lis

monter/ka

Produkcja

22 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. W Randstad mamy na to swoją nazwę. human forward.
... czytaj więcej