To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Wadowice.

Kontroler Jakości - Skawina -PRACA WEEKENDOWA

Wadowice, wadowicki, Małopolskie Dodane o 14:30, 11 października 2018, ID ogłoszenia: 482136005
Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Miejsce pracy: SKAWINA (zapewniony bezpłatny transport)

Główne obowiązki:
- kontrola jakości wyrobów gotowych

Wymagania:
- chęci do pracy,
- zdolności manualne,
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Oferujemy:- bezpłatny transport do pracy,
- elastyczny grafik,
- możliwość pracy tylko w weekendy,
- umowę zlecenie,
- atrakcyjne warunki finansowe,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- pracę "od zaraz"
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny 696 - pokaż numer telefonu - .
Plus Kadra Sp. z o.o. ul. J. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków.
Wyświetleń:667
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PLUS KADRA Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Produkcja

12 lis

14 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika