To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Szczecin.

Kontroler jakości - praca na magazynie bez doświadczenia

Szczecin, Zachodniopomorskie, Centrum Dodane o 17:01, 6 października 2018, ID ogłoszenia: 482589919

Szanowni Państwo,
poszukujemy pracowników na stanowisko:

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
• Twoje wynagrodzenie wzrośnie wraz ze stażem pracy
• Premię roczną jubileuszową
• Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych dla osób chętnych - dodatkowo odpłatnych
• Świeże owoce dla pracowników
• Imprezy pracownicze
• Bezpłatny transport na obie zmiany

Wymagania:
• Chęć do współpracy długoterminowej
• Podstawowa obsługa komputera
• Zaangażowania

Obowiązki:
• Proste prace polegające na kontroli jakości produktów
• Wspomaganie procesu transportu wewnętrznego

Zainteresowany/ a? APLIKUJ!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz: 789 - pokaż numer telefonu -

LSJ HR Group, nr licencji: 13331
Aleja Niepodległości 22 (7 piętro), 70-412 Szczecin
www.lsj.pl

Wyświetleń:1389
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika LSJ HR Group

3 200 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika