Obserwuj

Konsultantki - Perfumy i kosmetyki - Sklep Duty Free

Warszawa, Mazowieckie, Włochy Dodane o 13:48, 14 listopada 2018, ID ogłoszenia: 491788600

Do naszego nowo otwieranego sklepu duty free na Lotnisku Chopina w Warszawie poszukujemy

KONSULTANTEK

z zakresu kosmetyków i perfum

Lokalizacja : Warszawie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Bycie ambasadorem marki
  • Aktywna sprzedaż produktów
  • Udzielanie informacji o produktach
  • Promowanie produktów z zakresu P & C
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktową zgodną z wytycznymi marki

NASZE OCZEKIWANIA

  • Bardzo dobra znajomość Angielskiego
  • Komunikatywność i otwartość
  • Mile widziane doświadczenie w branży kosmetyków i perfum
  • Dyspozycyjność

OFERUJEMY

  • Ciekawą pracę z ekskluzywnymi markami kosmetyków i perfum
  • Atrakcyjne warunki współpracy (premia i system motywacyjny)
  • Pakiet szkoleń w tym szkolenia produktowe
  • Bardzo przyjazna atmosfera pracy

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Grupa Baltona

Sprzedawca / Doradca Klienta na Lotnisku

Kasjer / ekspedient

23 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Grupa Baltona jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak Porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.
... czytaj więcej