To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Rydułtowy.

Konsultant telefoniczny - nie sprzedaż - praca w Ostravie

Rydułtowy, wodzisławski, Śląskie Dodane o 03:10, 2 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 493784043
3 500 - 4 000 zł/mies.

Konsultant ds. Assistance
Miejsce pracy: Office Park Nová Karolina, Ostrava, Czechy (dofinansowujemy dojazdy do pracy!)

Twoje najważniejsze zadania:

• Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych od Klientów
• Weryfikacja danych Klienta
• Organizacja pomocy dla Klienta
• Dbanie o właściwy poziom obsługi Klienta

Oferujemy:

• Umowę o pracę od początku zatrudnienia
• Stałą pensję, premie oraz inne dodatki do wynagrodzenia
(nawet do 3000 CZK za znajomość trzeciego języka obcego)
• Wypasiony pakiet benefitów (m.in. dopłata do paliwa, kupony
lunchowe, dofinansowanie nauki języków, zniżki na
ubezpieczenia, owoce w biurze oraz pyszną kawę bez limitu)
• Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
• Profesjonalne szkolenia wdrażające, które doskonale przygotują
Cię do pracy
• Elastyczne godziny pracy, zgodnie z grafikiem
• Komfortowe warunki pracy - bez uciążliwego dress codu
• Przyjazny zespół, który wspiera wiedzą i dobrym słowem
• Pewność, że każdy dzień przyniesie nowe wyzwania - u nas nie
ma rutyny :-)
• Niezapomniane spotkania integracyjne w wielokulturowym
środowisku

Nasze oczekiwania:

• Minimum średnie wykształcenie
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym
atutem
• Dobra dykcja oraz swoboda w komunikacji telefonicznej
• Dojrzałość, samodzielność, odpowiedzialność i spora dawka
zaangażowania
• Dyspozycyjność i elastyczność w związku z pracą zmianową (biuro czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu)
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Obsługa pakietu MS Office

Nie czekaj. Twoja kariera zaczyna się w AXA Partners!

Wyświetleń:162
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika AXA Partners

Brak zdjęcia

Praca z językiem angielskim - konsultant telefoniczny - Ostrava

Obsługa klienta / call center

wczoraj
11:01

od 3 500 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

wczoraj
10:59

wczoraj
10:58

wczoraj
10:26

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika