Obserwuj

Konsultant telefoniczny-Dział Handlowy (8-16 pon-pt)

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Dodane o 13:21, 24 października 2018, ID ogłoszenia: 303620534

Niezależnie od tego do którego działu dołączysz, jako Pracownik ds. Obsługi Klienta będziesz odpowiedzialny za telefoniczną obsługę naszych klientów biznesowych.

Praca dla lidera w branży telekomunikacyjnej w firmie, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest jej prawdziwą pasją :)

Oferujemy ci:
- na początek umowa zlecenie na 3 miesiące okresu próbnego (po okresie próbnym przy przedłużeniu umowy jest możliwość przejścia na umowę o pracę na dłuższy okres czasu współpracy)
- abyś rozwijał się po twojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na twoje potrzeby,
- wstępne szkolenie 3-tygodniowe,
- praca w systemie jednozmianowym między 8.00 a 16.00,
- wynagrodzenie 2-składnikowe: stała podstawa + premie,

Zadania dla ciebie:
- udzielane klientom informacji o dostępności produktów, statusu przesyłek,
- zapewnienie szybkiego i profesjonalnego wsparcia we wszystkich kontaktach z klientami,
- pomocne i przyjazne podejście do klientów, zawsze zmierzające do rozwiązania sytuacji za obopólną korzyścią,
- sprzedaż telefoniczna nowych usług i produktów,
- przedłużanie umów na obecnych warunkach + ewentualna dosprzedaż,
- możliwość pracy ze stałym klientem (obecnym) lub z klientem nowym

Oczekujemy od ciebie:
- szukamy osoby odznaczającej się pomocnym i przyjaznym podejściem do klientów, zmierzającym do rozwiązania sytuacji za obopólną korzyścią,
- łatwości w komunikacji i swobody w prowadzeniu rozmów telefonicznych,
- umiejętności słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów,

Praca od zaraz. Zainteresowała cię nasza oferta?

Prosimy o dopisanie w Państwa aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922.)”.

Administratorem podanych dobrowolnie danych jest Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. s.k.a. z siedzibą w Bydgoszcz 85-109, ul. Grodzka 19. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Kliknięcie przycisku aplikowania oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. s.k.a. z siedzibą w Bydgoszcz 85-109, ul. Grodzka 19 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 922.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Karol

Brak zdjęcia

15 zł/godz.

Specjalista ds. obsługi kredytów

Obsługa klienta / call center

7 lis

15 zł/godz.

od 4 000 zł/mies.do 5 000 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 500 - 8 500 zł/mies.

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Pokaż na mapie