To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Warszawa.

Konsultant infolinii rowerowej

Warszawa, Mazowieckie, Żoliborz Dodane o 14:24, 24 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 522273526
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Zadania:
* Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych w ramach obsługi rowerów
miejskich (tylko połączenia przychodzące)
* Realizacja zgłoszeń mailowych
* Monitorowanie terminowej realizacji zgłoszeń

Wymagania:
* Płynnego posługiwania się językiem polskim i dobrej dykcji
* Pozytywnego podejścia i chęci do pracy
* Chęci rozwoju
* Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

Oferujemy:
* Zatrudnienie dostosowane do Twoich potrzeb
(umowa o pracę lub umowa zlecenie)
* Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy
* Możliwość doskonalenia umiejętności związanych z obsługą Klienta
* Przyjazną atmosferę pracy
Wyświetleń:403
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Joanna Ziajkowska

Obsługa klienta- drogeria

Obsługa klienta / call center

16 maj

16 maj

16 maj

16 maj

16 maj

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika