To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Katowice.

Konsultant ds. Assistance - infolinia przychodząca - praca w Ostravie

Katowice, Śląskie, Osiedle Tysiąclecia Dodane o 05:09, 2 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 493784665
3 500 - 4 500 zł/mies.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

KONSULTANT DS. ASSISTANCE TRAVEL
Miejsce pracy: Ostrava (dofinansowujemy dojazdy do pracy!)

Twoje obowiązki:

 Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych od Klientów
potrzebujących pomocy assistance w podróży
 Weryfikacja danych oraz zakresu ubezpieczenia Klienta
 Organizacja pomocy medycznej przy użyciu naszej rozbudowanej
sieci usługodawców
 Współpraca z zagranicznymi filiami Grupy AXA Partners na całym
świecie

Nasze oczekiwania
 Minimum średnie wykształcenie
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek
konieczny
 Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
 Dobra dykcja oraz swoboda w komunikacji telefonicznej
 Dyspozycyjność i elastyczność w związku z pracą zmianową

(biuro czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu)
 Bardzo dobra organizacja pracy własnej
 Obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

 Przyjazny zespół, który wspiera wiedzą i dobrym słowem
 Pewność, że każdy dzień przyniesie nowe wyzwania
 Umowę o pracę od początku zatrudnienia
 Stałą pensję, premie oraz inne dodatki do wynagrodzenia (m.in. za
znajomość trzeciego języka płacimy dodatkowo nawet do 3000
CZK)
 Szerokie pakiet benefitów (m.in. dopłata do paliwa, kupony
lunchowe, dofinansowanie nauki języków, zniżki na
ubezpieczenia, zdrowe owoce w biurze oraz pyszną kawę bez
limitu)
 Szkolenie wstępne, podczas którego wszystkiego Cię nauczymy
 Elastyczne godziny pracy, zgodnie z grafikiem
 Komfortowe warunki pracy bez uciążliwego dress codu
 Niezapomniane spotkania integracyjne w wielokulturowym
środowisku

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!!

Wyświetleń:554
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika AXA Partners

Brak zdjęcia

Praca z językiem angielskim - konsultant telefoniczny - Ostrava

Obsługa klienta / call center

wczoraj
11:01

od 3 500 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

wczoraj
10:59

wczoraj
10:58

wczoraj
10:26

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika