To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Marketing / PR / media w Kraków.

Konsultant/Doradca (bez doświadczenia) - Praca w domu / przez internet

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane z telefonu o 11:17, 18 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 520930658
1 800 - 6 000 zł/mies.

Jesteśmy Polską Marką która współpracujemy z setkami ogromnych korporacji, doradzając klientom produkty finansowe. Posiadamy ogromne doświadczenie, a firma z którą współpracujemy jest na rynku już Od 14 lat. Zajmujemy się doradztwem finansowym. Praca jest dosyć prosta jednak wymaga poświęcenia czasu oraz bycia uczciwym, autentycznym i słownym. Proszę nie mylić pojęcia doradztwa. Nie sprzedajemy, a doradzamy.

OBOWIĄZKI:

- Odpisywanie lub odbieranie telefonów od klientów (to nie call center, sam wybierasz)

WYMAGANIA:

- Przejście wdrożeniowego szkolenia

- Uczciwość i obowiązkowość

OCZEKUJEMY

- Dostępu do internetu i urządzenia takiego jak PC/Telefon/Tablet

- Umiejętności obsługi choć jednego z powyższych na poziomie dobrym

- Pozytywnego nastawienia

- Rzetelności oraz dotrzymywania słowa

- Pełnoletności

- Minimum 4 godzin pracy tygodniowo

OFERUJEMY

- Minimum 1800 zł pierwszego miesiąca

- Możliwość realnego rozwoju w branży finansów od zera

- Praca w zaciszu własnego domu

- Miłą atmosferę w dobrze zgranym wspierającym się wzajemnie zespole

- Elastyczną umowę (na czas nieokreślony), która nie wymaga wyrobienia normy

- Wsparcie w formie szkoleń indywidualnych oraz grupowych

- Raz do roku finansowane przez nas spotkania integracyjne

Zapraszamy do kontaktu poprzez przycisk "Aplikuj".

Ogłoszenie dodane z darmowej aplikacji OLX.pl dostępnej
na Androida oraz iPhone'a
Wyświetleń:1736
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Mariusz

Brak zdjęcia

od 2 500 zł/mies.do 7 000 zł/mies.

od 1 800 zł/mies.do 6 000 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika