Konsultant -2600 podstawa-Pon-Pt-Weekendy wolne-Umowa o pracę

Doskonale wiemy, że na sukces składa się wiele czynników: wiedza, doświadczenie i zaangażowanie. Jednak największą wartością naszej firmy są ludzie, którzy chcą z nami budować swoją karierę
Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu, wyślij do nas swoje CV.

Jesteśmy grupą kapitałową z Poznania, działająca na terenie całego kraju. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i stabilną pozycje na polskim rynku. Z uwagi na ciągły rozwój, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Konsultant - obsługa klienta

Zakres obowiązków:
- telefoniczna obsługa klientów firmy,
- tworzenie i aktualizowanie bazy Klientów,
- telefoniczna pomoc klientom firmy,

PRACA W KOMFORTOWYM KLIMATYZOWANYM BIURZE.
NIE UMAWIAMY NA SPOTKANIA, NIE SPRZEDAJEMY PRODUKTÓW!

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta bądź chęć jego zdobycia przy naszym wsparciu
- komunikatywność
- zaangażowanie i dobra organizacja pracy.

DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE!
WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!

Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki
- premie od osiąganych wyników
- stałe godziny pracy: 8-16 od pon - pt
- pracę w stabilnej firmie na UMOWIE O PRACĘ
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
- przyjazną atmosferę w zgranym zespole
- pracę w biurze w Poznaniu,
- REALNA MOŻLIWOŚĆ AWANSU W STRUKTURZE FIRMY.

Aplikację prosimy przesłać poprzez portal OLX.pl

Na dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926, ze zm.)

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady /UE/ z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych dalej RODO /Dz. Urz. UE L 119 str. 1/ informuję, iż :

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Auto Beker spółka z o. o. spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu ul. Święty Marcin nr 11A lok. 17

2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – nie ustanowiono

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz kodeksu pracy z dnia 26 czerwca 1974r.

4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat wyznaczony przez Administratora

5. Przysługują Pani/Panu wszystkie prawa gwarantowane przepisami RODO, w tym :

- prawo dostępu do danych osobowych

- prawo do sprostowania /poprawiania/ swoich danych osobowych

- prawo do usunięcia swoich danych osobowych

- prawo do żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych

- prawo do wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych

- prawo do przenoszenia swoich danych osobowych.

6. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważa Pani/Pan, że dane są przetwarzane niezgodnie z prawem

  • Dodane o 17:37, 20 września 2020
  • Wyświetleń:3001
  • ID ogłoszenia: 351037962

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie, Grunwald