To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Kraków.

Konstruktor/Młodszy Konstruktor

Kraków, Małopolskie, Bronowice Dodane o 17:55, 6 maja 2019, ID ogłoszenia: 514538176

Graner jest wiodącym producentem profesjonalnych mebli i urządzeń chłodniczych oraz sprzętu gastronomicznego do obiektów HoReCa.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy konstruktor

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

·        Projektowanie nowych urządzeń  i wprowadzanie zmian w już istniejących

·        Opracowywanie rozwiązań koncepcyjnych, wdrożenie prototypów do produkcji

·        Sporządzanie dokumentacji 3D/2D projektowanych podzespołów

·        Przygotowanie dokumentacji technologicznej, opracowanie rysunków wykonawczych

·        Nadzór nad projektem, współpraca z działem produkcyjnym i montażowym

·        Kooperacja z dostawcami wyrobów i ich weryfikacja

Wymagania

·        Wykształcenie techniczne inżynier/magister

·        Znajomość programów Autodesk: Inventor (konstrukcje blachowe) i AutoCad

       (warunek konieczny)

·        Kreatywność i dokładność

·        Odpowiedzialność i rzetelność

·        Dobra organizacja czasu pracy

·        Umiejętność pracy pod presją czasu

·        Znajomość języka angielskiego

·        Doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

·        Warunki pracy – staż płatny

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·        Przyjazną atmosferę w młodym zespole

Wyświetleń:1851

Ogłoszenia użytkownika Paula

Brak zdjęcia

Pomoc magazyniera

Magazynier

30 kwi