To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Sokołów.

Kompletowanie zamówień odzieżowych! Jedna zmiana 8-16!

20 zł/godz.

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży transportowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zleceń za pomocą skanera
  • Przyjmowanie oraz wydawanie asortymentu z magazynu dla wskazanych przez Klienta Odbiorców
  • Proste prace magazynowe

Oczekujemy:

  • Dostępności od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
  • Gotowości do pracy fizycznej
  • Dokładności, odpowiedzialności, uczciwości
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oferujemy:

  • Jedna zmiana i wolne weekendy!
  • Stawka 20,50 zł/h brutto
  • Pracę w godzinach 08:00 -16:00 od poniedziałku do piątku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej
  • Darmowy posiłek w trakcie pracy

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

  • Dodane o 12:54, 11 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:967
  • ID ogłoszenia: 618015261

Ogłoszenia użytkownika Gi Group