Obserwuj

Kompletowanie i pakowanie leków-Wola TYLKO NOCE

Warszawa, Mazowieckie, Wola Dodane o 10:39, 31 października 2018, ID ogłoszenia: 490367399

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
Konfekcjoner/ka-Pakowacz/ka

Lokalizacja: Wola

PRACA OD ZARAZ DLA PAŃ I PANÓW OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 22-6; MOŻLIWOŚĆ PRACY 3 DNI W TYGODNIU (WEEKENDY WOLNE)

Oferujemy:
zatrudnienie od ZARAZ w godzinach 22-6;
umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS;
stawkę godzinową-16,50zł brutto;
TERMINOWE WYPŁATY do 10-go każdego miesiąca;

pełne wdrożenie w zakres obowiązków;

miłą atmosferę pracy.

Opis stanowiska:
kompletowanie i pakowanie leków za pomocą skanera.

Oczekiwania:
gotowość do pracy od zaraz w godzinach nocnych 22-6;

zaangażowanie i chęci do pracy.

Chętne osoby proszone są o wysłanie CV, lub o wysłanie sms'a o treści WOLA 519 - pokaż numer telefonu -

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Benett People

Brak zdjęcia

od 3 600 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Warszawa, Mazowieckie, Wola

Pokaż na mapie