To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Chorzów.

Kompletacja zamówień - Praca również dla studentów!

2 800 zł/mies.

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11749, mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Aktualnie dla polskiego pracodawcy poszukujemy pracowników na magazyn w nowoczesnej firmie logistycznej w Chorzowie.

Wyślij nam swoje CV już teraz !

Oferujemy:
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
• bezpieczne i komfortowe warunki pracy;
• pracę tymczasową w oparciu o umową zlecenie;
• pracę od pon. do pt. w godzinach 6-14, 14-22, możliwość pracy również w soboty (100% płatne);
• możliwość wyrobienia nadgodzin;
• ubezpieczenie grupowe oraz atrakcyjny system poleceń pracowniczych.

Zadania:
• kompletowanie zamówień przy użyciu skanera;
• konfekcjonowanie i pakowanie produktów.

Wymagania:
• dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;
• bardzo dobra organizacja pracy własnej;
• motywacja do pracy;
• mile widziany status ucznia / studenta.

  • Dodane o 09:55, 28 lutego 2020
  • Wyświetleń:5
  • ID ogłoszenia: 456598757

Ogłoszenia użytkownika PowerJobs