Obserwuj

Kompletacja zamówień - Praca od zaraz !

Chorzów, Śląskie Dodane o 14:36, 23 maja 2019, ID ogłoszenia: 456598757

Agencja Pracy PowerJobs poszukuje pracowników na magazyn w nowoczesnej firmie logistycznej w Chorzowie.

Wyślij nam swoje CV już teraz !

Oferujemy:
* możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
* bezpieczne i komfortowe warunki pracy,
* stabilne zatrudnienie od zaraz w znanej Firmie logistycznej,
* pracę od pon. do pt. w godzinach 6-14, 14-22, możliwość pracy również w soboty (100% płatne),
* możliwość wyrobienia nadgodzin,
* ubezpieczenie grupowe oraz atrakcyjny system poleceń pracowniczych

Obowiązki:
* kompletowanie zamówień przy użyciu skanera,
* konfekcjonowanie i pakowanie produktów

Wymagania:
* dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
* bardzo dobra organizacja pracy własnej
* motywacja do pracy
* mile widziany status ucznia / studenta

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PowerJobs

od 3 600 zł/mies.do 4 200 zł/mies.

3 600 zł/mies.

od 3 600 zł/mies.do 4 300 zł/mies.

od 2 700 zł/mies.do 3 200 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 800 zł/mies.

O firmie

PowerJobs jest Agencją Pracy Tymczasowej, którą tworzy kreatywny zespół z dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji indywidualnych i kompleksowych projektów rekrutacyjnych.
... czytaj więcej