To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Gliwice.

Kobiety - Pracownik produkcji w kurorcie nadmorskim

KOBIETY - PRACOWNIK PRODUKCJI W KURORCIE NADMORSKIM

Miejsce pracy: Niemcy, OK. Stralsund

Stanowisko: pracownik produkcji - przetwórstwo rybne

Praca wyłącznie dla kobiet w atrakcyjnym kurorcie nadmorskim

opis stanowiska:

·        Praca na linii produkcyjnej - konserwy rybne

·        Filetowanie ryb

·        Układanie ryb w puszki

·        Zalewanie gotowych produktów sosem/ zalewą

·        Proste prace porządkowe

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

·        Pomoc w organizacji zakwaterowania na terenie Niemiec

·        Wsparcie polskiego koordynatora

·        Wynagrodzenie zawsze na czas /  €

·        Liczne premie i bonusy - system poleć pracownika

Wymagania:

·        Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy od zaraz

·        Własny samochód

·        Brak nałogów

·        Sumienność

·        Chęci do pracy

  • Dodane o 15:32, 7 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:1364
  • ID ogłoszenia: 621168570

Ogłoszenia użytkownika Beryl- Rekrutacja