To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Ochrona w Bydgoszcz.

Kierownika/Koordynatora ochrony zatrudnię - Bydgoszcz

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Dodane o 14:23, 31 lipca 2018, ID ogłoszenia: 455714219
3 000 - 4 000 zł/mies.

Agencja Ochrony P.U.H „VOTUM” z siedzibą w Bydgoszczy

poszukuje do pracy na stanowisko:
Kierownika/Koordynatora obiektów chronionych.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:
- niekaralność,
- dyspozycyjność,
- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży ochrony,
- wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,
- prawo jazdy kat. B,
- obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office, programu kadrowego Comarch,
- współpraca z działem kadrowo-płacowym.

Zakres obowiązków:
- nadzorowanie i koordynowanie pracy na obsługiwanych obiektach,
- prowadzenie procesów rekrutacyjnych Agentów Ochrony,
- wdrażanie i szkolenie nowych Pracowników,
- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
- budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z Kontrahentami,
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy:
- interesującą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku ochrony od 1994 r,
- dużą samodzielność działania,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- niezbędne narzędzia do pracy m.in. samochód służbowy, laptop, telefon,
- przeszkolenie na zajmowanym stanowisku.

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 lub Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą tablica.pl .

Wyświetleń:3450
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Lech

Brak zdjęcia

od 2 100 zł/mies.do 2 450 zł/mies.

od 2 100 zł/mies.do 2 400 zł/mies.

od 2 100 zł/mies.do 2 500 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika