To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Hrubieszów.

Kierownik Sprzedawca, Hrubieszów - Abra S.A.

Hrubieszów, hrubieszowski, Lubelskie Dodane o 15:06, 9 października 2018, ID ogłoszenia: 466368197
Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

KIEROWNIK SPRZEDAWCA
Miejsce pracy: Hrubieszów

Jeżeli:
• Chcesz podzielić się swoim cennym doświadczeniem na podobnym stanowisku
• Z sukcesem zarządzałeś kilkuosobowym zespołem
• Możesz pochwalić się umiejętnością profesjonalnej obsługi klienta
• Lubisz ludzi - są dla Ciebie ważni i chętnie im pomagasz
• Poszukujesz swojego miejsca na dłużej
• Satysfakcjonuje Cię system wynagrodzenia doceniający Twoje zaangażowanie – (podstawa + premia od indywidualnej sprzedaży) oraz sukcesy Twojego zespołu (premia od wyników zespołu)
• Używasz komputera w życiu codziennym

A jeśli do tego jeszcze:
• Wyzwania motywują Cię do działania
• Swoją energią i uśmiechem zarażasz innych ludzi

Dołącz do nas.

Twoje zadania:
• Zarządzaj zespołem
• Zadbaj o realizację planów sprzedaży
• Zarządzaj sklepem oraz ekspozycją
• Zapewnij najwyższe standardy obsługi Klienta
• Buduj przyjazne relacje ze swoim zespołem oraz z Klientami
• sprzedawaj produkty

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja sprzedażowa
• Szkolenia i rozwój

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Informujemy, że I etapem rekrutacyjnym może być rozmowa przez Skype.
Wyświetleń:449
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dział HR

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika