Obserwuj

Kierownik Sklepu, Zgorzelec - Abra S.A

Zgorzelec, zgorzelecki, Dolnośląskie Dodane o 09:45, 11 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 497175357
Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU
Miejsce pracy: Zgorzelec

Jeżeli:
• Chcesz podzielić się swoim cennym doświadczeniem na podobnym stanowisku
• Z sukcesem zarządzałeś kilkuosobowym zespołem
• Możesz pochwalić się umiejętnością profesjonalnej obsługi klienta
• Lubisz ludzi - są dla Ciebie ważni i chętnie im pomagasz
• Poszukujesz swojego miejsca na dłużej
• Satysfakcjonuje Cię system wynagrodzenia doceniający Twoje zaangażowanie – (podstawa + premia od indywidualnej sprzedaży) oraz sukcesy Twojego zespołu (premia od wyników zespołu)
• Używasz komputera w życiu codziennym

A jeśli do tego jeszcze:
• Wyzwania motywują Cię do działania
• Swoją energią i uśmiechem zarażasz innych ludzi

Dołącz do nas.

Twoje zadania:
• Zarządzaj 3-4 osobowym zespołem
• Zadbaj o realizację planów sprzedaży
• Zarządzaj sklepem oraz ekspozycją
• Zapewnij najwyższe standardy obsługi Klienta
• Buduj przyjazne relacje ze swoim zespołem oraz z Klientami

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie + prowizja sprzedażowa
• Szkolenia i rozwój

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Abra S.A.

Sprzedawca - Kasjer, Szczecin - Abra S.A

Kasjer / ekspedient

wczoraj
09:28

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Już od ponad 25 lat oferta Abry tworzona jest z myślą o potrzebach Klientów. Meble dostępne w naszych sklepach są funkcjonalne oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania, a jednocześnie mają atrakcyjne ceny.

W ponad 100 sklepach Abry, magazynach i biurze pracuje wielu zdolnych, mądrych i pozytywnych ludzi. Dlatego takich samych szukamy w procesach rekrutacyjnych – w końcu musimy do siebie pasować.

Na co dzień jesteśmy raczej zapracowani – tak to jest kiedy firma prężnie się rozwija, ale nie zapominamy o uśmiechu, w końcu to my kreujemy zmiany. A kiedy ktoś z nas potrzebuje pomocy – wiemy, że możemy na siebie liczyć.
... czytaj więcej