To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kelner / barman w Sulisław.

Kierownik sali

Sulisław, brzeski, Opolskie Dodane o 13:35, 22 marca 2019, ID ogłoszenia: 519645338

Hotel Pałac Sulisław 5* zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Sulisław

Opis Stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa Gości restauracji;
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów obsługi przez podległy zespół;
  • Dbanie o jak najlepszy wizerunek restauracji;
  • Wprowadzanie nowych pracowników w zakres obowiązków;
  • Wsparcie managera restauracji;

Wymagania:

  • doświadczenie na powyższym stanowisku mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik
  • Pracę w zgranym zespole, w miłej atmosferze
  • Umowę o pracę

Wyświetleń:167

Ogłoszenia użytkownika Pałac Sulisław

Brak zdjęcia

asystentka Zarządu

Administracja biurowa

12 kwi