To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Łódź.

Kierownik przy budowie sieci światłowodowej

Łódź, Łódzkie, Widzew Dodane o 21:59, 8 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 493429649
6 000 - 9 000 zł/mies.

Poszukujemy Kierownika przy budowie sieci światłowodowej na terenach kolejowych.

Opis stanowiska:

- Pełnienie funkcji kierownika budowy

- Organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem

- Kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową

- Optymalizacji rozwiązań projektowych

- Raportowanie przebiegu procesu budowlanego

- Nadzorowanie pracy podległych pracowników

i podwykonawców.

Wymagania:

- Doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji przy budowie światłowodu

- Umiejętności zarządcze i kontrolne

- Znajomość Prawa Budowlanego w praktyce

-zaangażowanie, dyspozycyjność

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od stażu, doświadczenia i zaangażowania

- Odpowiednie narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer

- Nocleg

- Pracę na terenie województwa łódzkiego

Wyświetleń:734

Ogłoszenia użytkownika GEOTECH

Brak zdjęcia

Spawacz światłowodów

IT / telekomunikacja

12 sty

od 3 000 zł/mies.do 6 000 zł/mies.

Wynajmę halę wraz z pomieszczeniami biurowymi

15 000 zł

Do negocjacji