To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Łódź.

Kierownik magazynu

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 13:30, 14 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 496423312
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Zarządzenie codzienną pracą przypisanych działów magazynowych
• Koordynacja pracy podległego zespołu magazynierów
• Szkolenie nowych pracowników
• Kontakt z klientami
• Opieka nad prawidłowym przepływem informacji oraz obiegiem dokumentacji magazynowej
• Tworzenie raportów, statystyk na wewnętrzne potrzeby firmy oraz na zlecenie przełożonego

Oczekiwania
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera - pakiet Ms Office
• Dobra znajomość jęz. angielskiego
• Mile widziana znajomość obsługi programu SAP
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Umiejętność zarządzania czasem pracy własnej oraz zespołu

Oferta
• Umowa o pracę tymczasową
• Realne możliwości rozwoju
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny pod numerem 600 - pokaż numer telefonu - .

Nr ref.: KMA/050/MKO
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Wyświetleń:476
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Manpower

Młodszy księgowy AR

Finanse / księgowość

wczoraj
16:01

Młodsza księgowa AP

wczoraj
15:51

Pomocnik Operatora maszyn

Produkcja

wczoraj
15:21

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika