To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Andrychów.

Kierownik działu operacyjnego, Andrychów

Andrychów, wadowicki, Małopolskie Dodane o 08:34, 16 lutego 2018, ID ogłoszenia: 400966989

Firma TIFOTEX, właściciel sieci sklepów odzieżowych TIFO zaprasza do współpracy !

Dołącz do naszego zespołu!

W związku z rozwojem sieci, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierownik działu operacyjnego

Zakres obowiązków:
- koordynacja pracy na sklepach sieci
- współpraca z regionalnymi kierownikami sprzedaży
- poszukiwanie nowych lokalizacji pod działalność spółki oraz prowadzenie negocjacji w kwestii wynajmu

Oczekiwania:
- co najmniej średnie wykształcenie
- doświadczenie w dziale operacyjnym ( mile widziane )
- dobra znajomość pakietu MS Office
- rzetelność i uczciwość
- wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
- umiejętność skutecznej komunikacji
- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy :
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- kompleksowy program wdrożeniowy w trakcie którego zapoznasz się z funkcjonowaniem Twojego działu oraz stanowiska
- narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon
- praca w siedzibie firmy ( Andrychów )

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza odpowiedzi.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Wyświetleń:236
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Janusz

Brak zdjęcia

Praca Sprzedawca, Starachowice

Kasjer / ekspedient

7 sie

Praca Sprzedawca, Tarnobrzeg

7 sie

Praca Sprzedawca, Radziejów

6 sie

Praca Sprzedawca, Bartoszyce

1 sie

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika