To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca inżynieryjna, techniczna w Nowe.

Kierownik działu jakości

Najważniejsze są dla Ciebie wysokie standardy i jakość?

Szukasz firmy, dla której te aspekty są również najważniejsze?

Zaaplikuj i porozmawiajmy o ofercie w firmie o najwyższej klasie produktów.

oferujemy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realny wpływ na kształt wdrażanych w firmie rozwiązań
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • samochód służbowy
  • pracę w środowisku międzynarodowym
zadania
  • kompleksowe zarządzanie i kontrola procesu jakości w zakładzie produkcyjnym branży mięsnej
  • utrzymanie i ciągłe doskonalenie systemów zarządzania zgodnych z wymaganiami norm: IFS, QS oraz Beter Leven
  • całkowity nadzór nad działaniami zapobiegawczymi, identyfikacja problemów jakościowych, koordynacja działań razem z dyrektorem zakładu i kierownikiem utrzymania ruchu
  • kontakt i wsparcie dla klientów firmy, zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych ze standardami jakościowymi klientów, obsługa reklamacji
  • analiza wskaźników jakościowych
  • przeprowadzania audytów jakościowych, reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych
  • definiowanie planów poprawy do wyeliminowanie powstałych niezgodności w trakcie kontroli jakości
  • całościowy nadzór nad dokumentacją jakościową w procesie produkcyjnym
  • tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów
  • szkolenie pracowników z zakresu jakości i systemów zarządzania
  • współpraca z organami nadzoru oraz partnerami zewnętrznymi w zakresie zapewnienia jakości i uzyskania certyfikatów jakościowych
oczekujemy
  • wykształcenie: technologia żywności, biotechnologia żywności, zarządzanie jakością - mile widziane
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub eksperckim
  • doświadczenie w branży spożywczej
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów jakościowych
  • doświadczenie w zarządzaniu procesami i zespołami zadaniowymi
  • szeroka wiedza z zakresu narzędzi i procesów jakościowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość: IFS, QS oraz Beter Leven
  • sprawne posługiwanie się programami MS Office
  • zorientowanie na klienta i umiejętność pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 18:52, 3 czerwca 2020
  • Wyświetleń:1192
  • ID ogłoszenia: 604387718

Ogłoszenia użytkownika Paulina Koryczan