To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Warszawa.

Kierownik

„DAJAR” Sp. z o.o. zatrudni pracowników do pracy w naszym firmowym

SKLEPIE HOME & GARDEN w Warszawie  na stanowisku:

  •  KIEROWNIKA SKLEPU

Miejsce pracy: „DAJAR” Sp. z o.o. - Warszawa

Region: mazowiecki

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • obsługa kasy fiskalnej ,terminala
  • dbanie o prawidłową dokumentację sklepu
  • dbanie o estetyczny i właściwy sposób ekspozycji towarów,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych.
  • sporządzanie grafików, planów urlopowych, zarządzanie czasem pracy dla sprzedawców na co dzień

  • Wymagania:
  • Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania i odpowiedzialności,

  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • dyspozycyjności – praca w systemie równoważnym,

  • łatwości w nawiązywania kontaktów,

  • Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli:
  • Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883, tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)

  • Dodane o 13:49, 23 lipca 2020
  • Wyświetleń:2391
  • ID ogłoszenia: 613192691

Ogłoszenia użytkownika Sylwia