To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Łódź.

Kierowców do wypożyczalni aut w Łodzi

Łódź, Łódzkie, Bałuty Dodane o 21:24, 9 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 456024065
2 300 - 2 800 zł/mies.
Firma zatrudni kierowców do wypożyczalni aut. Dobre warunki pracy. Praca na nowych ekskluzywnych modelach samochodów. KONTAKT TYLKO MAIL!! WYMAGANY STATUS UCZNIA LUB STUDENTA ZAOCZNEGO

Opis stanowiska:
- wynajem samochodów na terenie Łodzi i okolic,
- podstawianie oraz odbiór pojazdów dla klientów wypożyczalni,
- wypełnianie dokumentacji z klientem,
- sporządzanie protokołów odbioru,
- dbanie o stan pojazdów (transport samochodów do serwisów oraz myjni)

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B,
- minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
- znajomość Łodzi i okolic,