Obserwuj

Kierowca wózka widłowego/tuggera - wysoka stawka (premie i benefity)

Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto Dodane o 10:10, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499208675
Szukasz stabilnej pracy w międzynarodowym koncernie produkującym sprzęt AGD ? Obecnie poszukujemy kierowców wózka widłowego z doświadczeniem, ale również do przyuczenia!
Miejsce pracy: fabryka Whirlpool, Wrocław Psie Pole

oferujemy

- współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową(opłacone wszystkie składki)
- 2 dni urlopu wypoczynkowego po pełnym przepracowanym miesiącu!
- pracę w systemie trzyzmianowym
- atrakcyjne warunki finansowe 20,90 zł/h
- premie kwartalne
- premie miesięczne frekwencyjne
- bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do kin, restauracji, sklepów)

Bezpośrednio przy fabryce znajdują się przystanki autobusowe linii: 128, 130, 141, D.
Osobom z Bielawy/Dzierżoniowa zapewniamy transport pracowniczy!

zadania

- operowanie wózkiem widłowym spalinowym lub/i elektrycznym
- praca z użyciem skanera i komputera
- prace magazynowe

oczekujemy

- uprawnień na wózki widłowe potwierdzonych certyfikatem UDT (w przypadku kierowców wózków
widłowych)
- uprawnień na wózki widłowe bez certyfikatu UDT (w przypadku kierowców tuggera)

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV lub o kontakt pod numerem:   605 - pokaż numer telefonu - lub 695 - pokaż numer telefonu - lub wyślij sms o treści "PRACA" oddzwonimy.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Karolina Pusz

od 2 500 zł/mies.do 3 500 zł/mies.

Operator produkcji

Produkcja

20 lis

od 2 800 zł/mies.do 3 450 zł/mies.

Produkcja

20 lis

Produkcja

20 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. W Randstad mamy na to swoją nazwę. human forward.
... czytaj więcej