Obserwuj

Kierowca Uber Trojmiasto/ kurier UBER EATS

Gdańsk, Pomorskie, Przymorze Wielkie Dodane o 14:48, 16 sierpnia 2018, ID ogłoszenia: 317175652
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Jesteśmy jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających sie partnerów UBER ze względu jakie mamy podejście do ludzi i biznesu.
Szukamy osób, które wolą jeździć z Klientami za dobre pieniądze niż robić coś innego. My zapewniamy samochody. Wsiadasz, jeździsz i zarabiasz.

Jezeli masz rower lubisz na nim jezdzic i chcesz zarabiac mozesz zostac kurierem UBER EATS.

Wymagania: Prawo jazdy B minimum rok, wiek powyżej 20 lat, ważny dowód osobisty, niekaralność oraz liczba punktów karnych umożliwiająca prowadzenie pojazdu. Umiejętność miłej komunikacji z pasażerami. Sumienność.

Obowiązki: Odbywanie kursów z klientami UBER, obsługa aplikacji, dbanie o powierzony samochód służbowy

Oferujemy: Zarobki w zależności od zaangażowania czasowego średnio ok 500 - pokaż numer telefonu - PLN tygodniowo. Płacimy szybko w cyklu tygodniowym.

Rodzaje umowy: umowa o pracę, umowa zlecenie.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
1 000 - 6 000 zł/mies.

Gdańsk, Pomorskie, Przymorze Wielkie

Pokaż na mapie