To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Gdańsk.

Kierowca Uber Trojmiasto

Gdańsk, Pomorskie, Przymorze Wielkie Dodane o 17:08, 21 maja 2018, ID ogłoszenia: 317175652
1 000 - 6 000 zł/mies.
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Jesteśmy jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających sie partnerów UBER ze względu jakie mamy podejście do ludzi i biznesu.
Szukamy osób, które wolą jeździć z Klientami za dobre pieniądze niż robić coś innego. My zapewniamy samochody. Wsiadasz, jeździsz i zarabiasz.

Wymagania: Prawo jazdy B minimum rok, wiek powyżej 20 lat, ważny dowód osobisty, niekaralność oraz liczba punktów karnych umożliwiająca prowadzenie pojazdu. Umiejętność miłej komunikacji z pasażerami. Sumienność.

Obowiązki: Odbywanie kursów z klientami UBER, obsługa aplikacji, dbanie o powierzony samochód służbowy

Oferujemy: Zarobki w zależności od zaangażowania czasowego średnio ok 500 - pokaż numer telefonu - PLN tygodniowo. Płacimy szybko w cyklu tygodniowym.
Rodzaje umowy: umowa o pracę, umowa zlecenie.

Wyświetleń:6619