Kierowca kurier !!!

3 000 - 3 500 zł/mies.
Firma transportowa działająca w branży kurierskiej poszukuje energicznej osoby do stałej współpracy w charakterze kuriera
W firmie kurierskiej inPost
Praca polega na doręczaniu i odbiorze przesyłek w rejonie Tczew

Wymagania :

- Dobra organizacja pracy,
- Samodzielność,
- Kultura osobista,
- Dyspozycyjność
- silna motywacja.
- Prawo jazdy kat B

Obowiązki:

- Odbiór przesyłek od Klienta,
- Dostarczanie przesyłek,
- Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywana pracą,
- Dokładne i terminowe rozliczanie się z pobranych paczek

Oferujemy:
- praca 5 dni w tygodniu na pelny etap
- stały rejon,
Rejon Tczew
- Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, inPost
- Pracę w zgranym młodym zespole,
- stabilna wypłata od 3000 do 3500
Na rękę miesięcznie
- Samochód służbowy bus
Proszę dzwonić wszystko powiem 607 - pokaż numer telefonu - i 887 - pokaż numer telefonu -
Ogłoszenie jest aktualne najlepiej kontakt telefoniczny w sprawie pracy
Ogłoszenie dodane z darmowej aplikacji OLX.pl dostępnej
na Androida oraz iPhone'a
  • Dodane z telefonu o 21:04, 15 października 2020
  • Wyświetleń:847
  • ID ogłoszenia: 634870194

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie, Orunia - Św. Wojciech - Lipce

Ogłoszenia użytkownika Ja