To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Mrągowo.

Kierowca Kategorii C - Mrągowo

Mrągowo, mrągowski, Warmińsko-mazurskie Dodane o 10:55, 19 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 506352247
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

PRESTIGE Sp. z o.o.

Firma PRESTIGE Sp. z o.o. świadcząca usługi dla wiodącego dystrybutora napojów i alkoholi

w Polsce północno-wschodniej, w związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukuje

osoby do pracy na stanowisku:

Kierowca Kategorii C

Miejsce pracy: województwo warmińsko - mazurskie

(preferowane miejsce zamieszkania: Mrągowo i najbliższe okolice)

Obowiązki:

· Prowadzenie samochodu powyżej 3,5 t na trasach lokalnych oraz w warunkach miejskich.

· Dostarczanie towaru do Klientów wg zamówień oraz specyfikacji.

· Bezpośredni kontakt z klientami.

· Współpraca w zespole w zakresie realizacji założonych celów.

· Ścisła współpraca z centralą i oddziałami w zakresie realizacji dostaw.

· Monitorowanie płatności obsługiwanych kontrahentów, współpraca z działem

finansowym i windykacji.

· Monitorowanie obrotu opakowań zwrotnych u obsługiwanych kontrahentów.

Wymagania:

· Silna motywacja do osiągania założonych celów.

· Samodzielność oraz skuteczne realizowanie powierzonych zadań.

· Inicjatywa w działaniu, pracowitość oraz zaangażowanie.

· Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność.

· Uprawnienia na przewóz rzeczy

· Prawo jazdy kat. C.

Dodatkowym atutem będzie:

· Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierowca Kategorii C

· Kurs i uprawnienia na wózki widłowe

· Znajomość topografii miast regionu

· Aktualne badania SANEPID

Oferujemy:

· Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży w regionie

· Dużą samodzielność

· Motywacyjny system wynagradzania oraz narzędzia niezbędne do wykonywania

pracy ( telefon służbowy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem) za pośrednictwem formularza OLX, lub kontakt telefoniczny na numer wskazany w ogłoszeniu.

Wyświetleń:1497