To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Brzezie.

Kierowca kat. C+E - Opole ( Brzezie ) Centrala

Brzezie, opolski, Opolskie Dodane o 12:58, 5 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 518040819

Opoltrans - Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: Opole (Brzezie) – Centrala

Opis stanowiska:
- Praca wózkiem paletowym podczas rozładunku i załadunku towaru
- Prowadzenie pojazdu
- Codzienna obsługa pojazdu i naczep
- Praca w nocnych godzinach

Wymagania:
- Kategoria prawa jazdy C + E
- Staż pracy w zawodzie kierowcy minimum 1 rok
- Posiadanie ważnych dokumentów uprawniających do wykonywania zawodu kierowcy - przewóz rzeczy, Karta kierowcy

Oferujemy:
- Motywacyjny system wynagrodzeń
- Stabilność zatrudnienia

Zapraszamy do współpracy!

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń: 774 - pokaż numer telefonu -

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Wyświetleń:632
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Opoltrans

Handlowiec - branża motoryzacyjna ( Rusocin )

Przedstawiciel handlowy

wczoraj
16:17

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika